Dvi bendrovės, vienas vardas.

2020 m. AGA pakeitė savo pavadinimą į „Linde”. 2000 m. bendrovė AGA tapo „Linde“ grupės nare. Grupė, kurioje yra AGA, priklauso Šiaurės Europos regionui ir apima visas Šiaurės Europos ir Baltijos šalis. Netrukus mes pradėsime vadintis vienu vardu – AGA taps „Linde“. Mūsų santykiai su klientais ir siekis kurti inovacijas, pasitikėjimą ir saugą išliks nepakitę.

Ar žinote…

Kad „Linde“ buvo įkurta beveik prieš 140 metų? Nuo pat pradžių bendrovei „Linde“ buvo būdingas siekis kurti pažangias technologijas, inovatyvumas ir išradimų dvasia.

Ar žinote...

„Linde“ technologijos leidžia mūsų klientams daugiau ne perpus sumažinti išmetamo CO2 kiekį.

Klausimai ir atsakymai

Sužinokite daugiau apie vardo keitimą paspaudę ant klausimo

 • Kodėl AGA keičia bendrovės pavadinimą į „Linde“?

  Neseniai susijungus bendrovėms „Linde“ ir „Praxair“ susikūrė pasaulinis pramoninių ir medicininių dujų sektorių lyderis. Užimdami tokią stiprią padėtį tikime, kad vienas bendrovės prekės ženklas leis mums toliau ją stiprinti, spartinti naujų produktų ir paslaugų kūrimą, skatins dalintis žiniomis, o tai bus naudinga mūsų darbuotojams, klientams, partneriams ir atstovams.

  Shadow
 • Ar pakeitus pavadinimą kas nors pasikeis ir klientams?

  Klientams niekas nepasikeis – jie nepajus jokių verslo pokyčių. Visi kontaktai ir verslo santykiai išliks tokie patys. Ilgesnėje perspektyvoje klientams bus naudinga didesnė „Linde“ pasaulinė aprėptis, solidesnis technologijų portfelis bei bendra visų grupės darbuotojų patirtis ir profesionalumas.

  Shadow
 • Ką pavadinimo keitimas reiškia darbuotojams?

  Mūsų verslas nepasikeis, tad viskas turėtų tęstis, kaip buvo. Taigi ir darbuotojams nebus jokių staigių pokyčių. Mes išliekame ta pačia bendrove, kurios darbuotojai ir toliau siūlo klientams kokybiškiausius produktus ir paslaugas. Tai yra viso mūsų darbo esmė.

  Shadow
 • Kada bus baigtas pavadinimo keitimas?

  Formaliai pavadinimas bus pakeistas 2020 m. pirmąjį ketvirtį. Iš pradžių pereinamuoju laikotarpiu bus pakeisti pavadinimai ant transporto priemonių ir kai kurių klientų talpyklų bei prekybos vietų, taip pat bus pakeistos biurų iškabos. Kitas turtas ir darbo priemonės bus pakeistos palaipsniui.

  Shadow
 • Kodėl kai kurie produktai ir toliau bus parduodami su „AGA“ prekės ženklu?

  Mūsų propano, gazuoto vandens ir įrangos produktai ir toliau bus žymimi „AGA“ ženklu, nes šiuose segmentuose jis yra pelnęs pripažinimą dėl kokybės, patikimumo ir aukštos paslaugų kokybės. Akivaizdu, kad „AGA“ ženklas šiuose segmentuose yra labai naudingas, todėl jis išliks.

  Shadow